Přeshraniční aktivity pro profesní orientaci a vzdělávání LABORA, číslo projektu: 100320697

Údržbář - elektro

  • Úvazek
  • Plný
  • Plat
  • 28000 Kč
  • Firma
  • Neturen Czech s.r.o.
  • Adresa
  • Bitozeves-Průmyslová zóna Triangle, Jižní 1079

Profil společnosti

  • Název
  • Sídlo
  • Průmyslová zóna Triangle, Jižní 1079, 438 01 Bitozeves
  • Mobil
  • + 420 415 240 301

Představení

Zabýváme se zušlechťováním ocelových drátů indukčním ohřevem. Takto zpracovaný drát následně získává vysokou pevnost až 2.000 Mpa a je vhodný k výrobě pružin v procesu tzv. za studena. Drát má široké uplatnění při výrobě průmyslových pružin – včetně pružin do tlumičů pro motocykly a automobily.

Co vás čeká

Co požadujeme

Manuální zručnost, pečlivost, spolehlivost, odpovědnost, ochota se učit.

Základní znalost elektro min. § 5 vyhl 50/1978 Sb.

Orientace ve výkresové dokumentaci.

Znalost práce na počítači MS Office.

Výhodou svářečský průkaz a praxe na podobné pozici.

Co nabízíme

Práci ve výrobě s různorodými úkoly (údržba, oprava, kontrola a seřizování strojů).

Práce na ranní směnu.

Práci v malé výrobní společnosti rodinného typu v průmyslové zóně Triangle.

Zaškolení na pracovišti.

Benefity: stravenky, příspěvek na dojíždění, dovolená navíc, placené volno navíc dle délky zaměstnání, pololetní bonusy, zvýhodněné stravování na pracovišti, firemní akce