Přeshraniční aktivity pro profesní orientaci a vzdělávání LABORA, číslo projektu: 100320697

Obsluha ohraňovacího lisu - zakázková výroba

  • Úvazek
  • Plný
  • Plat
  • od 25.000,- Kč (úkolová mzda)
  • Firma
  • ad-tech s.r.o.
  • Adresa
  • Průmyslová 9, 431 51 Klášterec nad Ohří

Profil společnosti

  • Název
  • Sídlo
  • Průmyslová 9, 43151 Klášterec nad Ohří
  • Mobil
  • 474316585

Představení

Společnost ad-tech s. r. o. byla založena za účelem výroby vysoce přesných polotovarů vyráběných z plechů v různém stupni finalizace na přesných universálních strojích s přípravou a řízením výroby na počítačích, umožňujících maximální využití vstupního materiálu a minimalizaci množství vznikajícího odpadu. Výroba je vybavena špičkovou počítačově řízenou technologií pro zpracování ocelových plechů a válcovaných profilů - CNC laserovými řezacími stroji, CNC ohraňovacímy lisy včetně jednoho robotického pracoviště a vysekávacím lisem.Výrobní proces je dále doplněn o CNC robotizované svařování laserovým paprskem. Součástí společnosti je vývojové pracoviště schopné nabízet variantní řešení výroby ocelových součástek používanými jinými výrobci v České republice i sousedních zemích, umožněné vybranou technologií minimalizující časovou, energetickou a materiálovou náročnost výroby a tím dosažení konkurenceschopných cen. Plechové díly zhotovené na laserových řezacích strojích proto stále častěji substituují komponenty, které ještě donedávna byly vyráběny tradičními metodami (lití, třískové obrábění, vysekávání).

Co vás čeká

Co požadujeme

Co nabízíme

Další podobné nabídky

Operátor výroby

Firma: Neturen Czech s.r.o.
Úvazek: Plný Místo: Bitozeves-Průmyslová zóna Triangle, Jižní 1079, 438 01 Přidáno: 04. 10. 2022

Kontrolor/-ka dílů pro vstřikovnu OBSAZENO

Firma: Ros Czech s.r.o.
Úvazek: Plný Místo: V Luhu 3338, 434 01 Most Přidáno: 17. 05. 2021

Technik kvality OBSAZENO

operátor v elektrovýrobě

Firma: Proffa, s.r.o.
Úvazek: Plný Místo: Školni 5336, Chomutov, 43001 Přidáno: 15. 04. 2021

Operátor ve výrobě

Úvazek: Plný Místo: Školní 5336, Chomutov, 43001 Přidáno: 15. 04. 2021

Obsluha strojů s řídicím systémem Siemens