Přeshraniční aktivity pro profesní orientaci a vzdělávání LABORA, číslo projektu: 100320697

Finanční účetní

  • Úvazek
  • Plný
  • Plat
  • 25.000 - 30.000
  • Firma
  • ENCZ a.s.
  • Adresa
  • Zaječická 1857, Jirkov

Profil společnosti

  • Název
  • ENCZ a.s.
  • Sídlo
  • Zaječická 1857, 43111 Jirkov
  • Mobil
  • 474614929

Představení

Společnost ENCZ a.s. vznikla v roce 2003 a od té doby se začlenila mezi jedny z nejlepších poskytovatelů kompletního servisu pro vstřikování plastů. Specializujeme se ve všech odvětvích vstřikování plastů od koncepce přes návrh výroby, nástrojařství, optimalizaci, lisování, potisk, montáže a testovací požadavky.

Co vás čeká

Později po zaučení se budete podílet na: sestavování měsíčního přiznání k DPH a KH, příprava plateb do bankovních systémů, účtování interních účetních operací, účtování závěrkových operací, zpracování služebních cest zaměstnanců,….

Co požadujeme

Co nabízíme

Další podobné nabídky

Výrobní inženýr pro kalkulace/ Cost Estimator

Firma: XANDOR Automotive CZ s.r.o.
Úvazek: Plný Místo: Karlovarská 5578, 43001, Chomutov Přidáno: 15. 10. 2020