Přeshraniční aktivity pro profesní orientaci a vzdělávání LABORA, číslo projektu: 100320697

Elektrikář solárních elektáren

  • Úvazek
  • Plný
  • Plat
  • 35000
  • Firma
  • Nelumbo Energy a.s.
  • Adresa
  • U Vodárny 277, 431 11 Otvice

Profil společnosti

  • Název
  • Sídlo
  • U Vodárny, 277, 43121 Otvice
  • Mobil
  • 603856456

Představení

Solární elektárnárny, systém energetické nezávislosti, tepelná čerpadla

Co vás čeká

Nabízíme plat 35.000 Kč – 50.000 Kč, zvláštní prémie, podíl na zisku a další benefity. Jsme stabilní firma zabývající se systémy energetické nezávislosti.
Jedná se o pestrou a zajímavou práci v oboru, který má velkou budoucnost.
Náplň práce: příprava a realizace zakázek elektro instalací solárních elektráren, tepelných čerpadel a akumulace energie. Pružná pracovní doba. Sídlíme v Otvicích.
Požadujeme platnou vyhlášku a vzdělání v oboru.
Napište nám na [email protected]

Co požadujeme

Požadujeme vyhlášku 50 a zájem o obor.

Co nabízíme

Nabízíme zajímavou práci, možnost profesního růstu.

Benefity, zajímavé odměny, dobrý kolektiv.