Přeshraniční aktivity pro profesní orientaci a vzdělávání LABORA, číslo projektu: 100320697

OPERÁTOR VÝROBY

  • Úvazek
  • Brigáda
  • Plat
  • 19 000,- - 23 000,- Kč
  • Firma
  • FRK Technik s.r.o.
  • Adresa
  • Pod Dolní drahou 91

Profil společnosti

  • Název
  • Sídlo
  • Pod Dolní drahou 91, 41742 Krupka
  • Mobil
  • 608514596

Představení

Již více než 50 let stojíme ve skupině společností Friedrichs & Rath za nejvyšší úrovní kompetencí v plánování a výrobě technických plastových dílů. Naše díly se používají v mnoha průmyslových odvětvích, například v automobilovém průmyslu, v elektrotechnickém a elektronickém průmyslu, v leteckém průmyslu, v obalovém průmyslu, v průmyslu spotřebního zboží a domácích spotřebičů. Objevte spolu s námi široký svět technických plastů.

Co vás čeká

nepřetržitý provoz

Co požadujeme

8 - 12 OPERÁTORŮ VÝROBY

Co nabízíme

DOHODA O PROVEDENÍ PRÁCE  DO  20. 12. 2020 S MOŽNOSTÍ PRODLOUŽENÍ DO ROKU 2021.

Další podobné nabídky

Nenalezeny žádné podobné nabídky.