Přeshraniční aktivity pro profesní orientaci a vzdělávání LABORA, číslo projektu: 100320697

Výrobní inženýr pro kalkulace/ Cost Estimator

  • Úvazek
  • Plný
  • Plat
  • Firma
  • XANDOR Automotive CZ s.r.o.
  • Adresa
  • Karlovarská 5578, 43001, Chomutov

Profil společnosti

  • Název
  • Sídlo
  • Karlovarská 5578, 43001 Chomutov
  • Mobil
  • 474313113

Představení

Naše společnost má dlouholetou tradici v Chomutově, dříve pod jménem Eaton Industries s.r.o., od 01.01.2020 pod jménem XANDOR Automotive CZ s.r.o. Vyrábíme potrubí klimatizačního vedení do osobních automobilů. Budujeme stabilní tým, kde dáváme příležitost lidem, kteří chtějí být součástí týmu lidí, jimž na své práci záleží a zároveň se chtějí naučit něco nového Pokud se k nám chcete přijít podívat a zjistit, zda je tato práce pro Vás, kontaktujte nás.

Co vás čeká

Co požadujeme

Co nabízíme

Další podobné nabídky

Operátor výroby

Firma: Neturen Czech s.r.o.
Úvazek: Plný Místo: Bitozeves-Průmyslová zóna Triangle, Jižní 1079, 438 01 Přidáno: 04. 10. 2022

Kontrolor/-ka dílů pro vstřikovnu OBSAZENO

Firma: Ros Czech s.r.o.
Úvazek: Plný Místo: V Luhu 3338, 434 01 Most Přidáno: 17. 05. 2021

Technik kvality OBSAZENO

operátor v elektrovýrobě

Firma: Proffa, s.r.o.
Úvazek: Plný Místo: Školni 5336, Chomutov, 43001 Přidáno: 15. 04. 2021

Operátor ve výrobě

Úvazek: Plný Místo: Školní 5336, Chomutov, 43001 Přidáno: 15. 04. 2021

Obsluha strojů s řídicím systémem Siemens