Přeshraniční aktivity pro profesní orientaci a vzdělávání LABORA, číslo projektu: 100320697

Operátor výroby

  • Úvazek
  • Plný
  • Plat
  • 24000
  • Firma
  • Hiatchi Automotove Czech, s.r.o.
  • Adresa
  • Minice 60, Velemyšleves 43801

Profil společnosti

  • Název
  • Sídlo
  • Minice 60, 43801 Velemyšleves
  • Mobil
  • (+420) 773761907

Představení

Společnost Hitachi Automotive Systems Czech, s.r.o. je součástí celosvětové skupiny Hitachi a patří do obchodního segmentu automobilových systémů. Náš závod působí v Žatci od roku 2013. Zabýváme se výrobou předních a zadních tlumičů do automobilů Ford, Nissan a Renault. Naším dalším projektem je výroba vysokotlakých palivových čerpadel, které slouží ke vstřikování paliva do spalovacího prostoru motoru a to konkrétně do automobilů Audi. Dálé výroba variabilního časování ventilů a olejových čerpadel.

Co vás čeká

Obsluha a seřizování strojů.

Co požadujeme

Zkušenost na obdobné pozici ve výrobní společnosti.

Ochota pracovat ve 4 směnném provozu (12ti hodinové směny, krátký - dlouhý týden)

Co nabízíme

ATRAKTIVNÍ MZDOVÉ OHODNOCENÍ A BENEFITY:

Nástupní mzda 24000,-

Po zapracování 28700,-

Odměna za splnění fondu pracovní doby 12.000/rok

Příspěvek na dojíždění 6.000/rok

Příspěvek na volnočasové aktivity 8.400/rok

13. mzda vyplácena pololetně

Motivační finanční ohodnocení (výkonnostní bonusy)

Dovolená nad rámec zákoníku práce

Dotované závodní stravování

Zaměstnanecký mobilní tarif i pro členy rodiny