Přeshraniční aktivity pro profesní orientaci a vzdělávání LABORA, číslo projektu: 100320697

Asistent/-ka OBSAZENO

  • Úvazek
  • Plný
  • Plat
  • V rámci pracovního pohovoru
  • Firma
  • Ros Czech s.r.o.
  • Adresa
  • V Luhu 3338, 434 01 Most

Profil společnosti

  • Název
  • Sídlo
  • V Luhu 3338, 43401 Most
  • Mobil
  • +420476014003

Představení

Společnost Ros je rodinný podnik zaměřený na vstřikování plastů a výrobu kinematických sestav.

Co vás čeká

Organizační a administrativní podpora vedení společnosti a personálního oddělení

Správa oběhu přijatých faktur a systému objednávek

Zajištění chodu kanceláře vč. drobných nákupů

Správa přijaté a odchozí pošty

Základní překlady (NJ/CZ)

Zajištění zázemí pro návštěvy

Spolupráce na projektech společnosti

Co požadujeme

Min. SŠ vzdělání s maturitou

Vhodné pro absolventy

Znalost Německého jazyka na komunikativní úrovni

Znalost práce na PC (Word, Excel, PowerPoint)

Organizační schopnosti, pečlivost, odpovědnost, samostatnost

Příjemné reprezentativní vystupování, kvalitní ústní i písemný projev

Řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme

Dlouhodobá perspektiva zaměstání v rychle expandující rodinné firmě

Zajímavé firemní benefity

Firemní akce

Stravenky

Možnost profesního rozvoje a růstu

Strukturovaný systém školení

Příjemné prostředí a dobře dostupná lokalita města Most