Přeshraniční aktivity pro profesní orientaci a vzdělávání LABORA, číslo projektu: 100320697

řidič sk.B,E -obsluha mlékomatu

  • Úvazek
  • Zkrácený
  • Plat
  • 125 kč/hod
  • Firma
  • Krajská majetková p.o. statek Jezerka
  • Adresa
  • Jezerka 1672, 43201 Kadaň

Profil společnosti

  • Název
  • Sídlo
  • Mobil
  • +420 734 441 897

Představení

Jsme školní statek, zabýváme se klasickým zemědělstvím, provozujeme mléčnou farmu na Českých červených strakách , chováme ovce, kozi, koně, kuřice, pěstujeme obilniny a olejniny.

Co vás čeká

obsluha mlékomatu, ježdění s mlékomatem na určené a domluvené pozice,

Co požadujeme

Příjemný vzhled i vystupování, ř.p. skupiny B,E a zkušenosti s ježdění s 2t vlekem, hlavně couvání na určenou pozici. Praxe alespoň 5 let ježdění s vlekem.

Co nabízíme

125 kč/hod , stravenky 60kč/den, min 5 odpracovaných hodin za den, placená dovolená v odpovídající výši ( dle délky zkráceného pracovního úvazku)