Přeshraniční aktivity pro profesní orientaci a vzdělávání LABORA, číslo projektu: 100320697

Ošetřovatel drůbeže, koz a ovcí, obsluha mlékomatu

  • Úvazek
  • Plný
  • Plat
  • dle platového výměru
  • Firma
  • Krajská majetková p.o. statek Jezerka
  • Adresa
  • Jezerka 1672, 43201 Kadaň

Profil společnosti

  • Název
  • Sídlo
  • Mobil
  • +420 734 441 897

Představení

Jsme školní statek, zabýváme se klasickým zemědělstvím, provozujeme mléčnou farmu na Českých červených strakách , chováme ovce, kozi, koně, kuřice, pěstujeme obilniny a olejniny.

Co vás čeká

Ošetřování kuřic, ovcí a koz, zpracování mléka od koz, výroba sýrů, jogurtů, popřípadě obsluha mlékomatu. Jedná se o 1 směnný provoz, 1x za 14 dní práce i o víkendu. Hledáme člověka s kladným vztahem ke zvířatům, příjemného vzhledu a vystupování, se smyslem pro pořádek a čistotu. Výrobní postupy naučíme není nutno v oboru výroby mléčných produktů mít znalosti.

Co požadujeme

Krmení ovcí a koz, údržba výběhů a stájí ( úklid exkrementů, podestýlání) kontrola zdravotního stavu zvířat, vedení číselné evidence. Každodenní kontrola stavu kuřic a dodržování odchovávacích postupů) Kuřice pouze 1 zástav ročně cca 5 měsíců v roce. Ostatní práce dle potřeb statku.

Co nabízíme

Nabízíme plat dle platového výměru, stravenky v hodnotě 60 kč/den, deputáty a zaměstnanecké výhody 5 týdnů placené dovolené, práci v malém kolektivu mladých lidí, příjemné pracovní vztahy